Akademia Świadomego Leczenia dr Bożeny Ryczkowskiej

Redakcja portalu oraz organizacje i podmioty, skupione wokół idei leczenia integracyjnego, powołały forum edukacyjno-terapeutyczne, którego celem jest  prezentacja zasad holistycznej terapii, opartej na udokumentowanych naukowych badaniach i wzorcach, wynikających z wielowiekowych doświadczeń naturalnej medycyny, w kontekście konkretnego zapotrzebowania. W związku z tym, oddajemy do Państwa dyspozycji nasz nowy ośrodek – pensjonat agroturystyczny na Mazurach Garbatych, położony w uroczym, niemal niezamieszkanym, zakątku Krainy Tysiąca Jezior, pełnym dzikiej flory i fauny, położonym niedaleko Ełku, w miejscowości Skomack Wielki. Już od końca maja (majówki) zapraszamy tam Państwa na turnusy terapeutyczne, pobyty lecznicze i wczasy regeneracyjno-rekreacyjne, w ramach których – poza właściwą terapią, będziecie mogli zregenerować ciało i umysł oraz wziąć udział w cyklach warsztatów z zakresu ekologii zdrowia, w wykładach teoretycznych i zajęciach praktycznych, związanych z leczeniem naturalnym. Nasza bogata i zróżnicowana oferta skierowana jest, tak do osób chorych – zwłaszcza pacjentów z chorobą nowotworową w wywiadzie, czy ludzi przemęczonych pracą i gwarem dużych miast, jak i zdrowych oraz naturoterapeutów i lekarzy, zainteresowanych ideą leczenia integracyjnego.

Zakres merytoryczny zajęć teoretycznych obejmuje przede wszystkim te zagadnienia, które noszą piętno tzw. chorób cywilizacyjnych. Terapie, turnusy lecznicze, kursy, zajęcia oraz warsztaty, prowadzić będą najwyższej klasy specjaliści – naukowcy, lekarze, terapeuci, psycholodzy, psychoterapeuci, praktycy naturoterapii, wykwalifikowani fizjoterapeuci, pielęgniarze, trenerzy, artterapeuci. Każdy turnus i wyjazd pobytowy, składa się ze specjalistycznego – uzależnionego od Państwa potrzeb i możliwości, programu terapeutyczno-szkoleniowego, odbywającego się w najbardziej odpowiadających Państwu, cyklach i terminach. Serdecznie zapraszamy !

Wieloletnia praktyka Przyjaznej Medycyny dla dzieci i dorosłych, popularność i skuteczność Gabinetu Medycyny Naturalnej dr Bożeny Ryczkowskiej oraz Jej autorskiej terapii i idei, nowo powstającej Fundacji Akademii Świadomego Leczenia, sugerują, że i ta propozycja znajdzie zainteresowanie wśród naszych pacjentów, przyjaciół, współpracowników, sympatyków i ich rodzin. I że i tym razem sprostamy Państwa potrzebom i oczekiwaniom! Prosimy śledzić oferty oraz reagować na terminy zapisów.

Z życzeniem Zdrowiadr Bożena Ryczkowska