Wideokonsultacje

Szanowni Państwo

Duża ilość listów z całej Polski z prośbami o poradę skłoniła mnie do stworzenia

Gabinetu lekarskiego medycyny integracyjnej

„Przyjazna Medycyna On-Line”.

Porady odbywać się będą drogą wideokonsultacji przez program Skype (nick bozenaryczkowska).

Termin porady zostanie ustalony indywidualnie drogą poczty elektronicznej na adres marketing@naturalnamedycyna.pl w wygodnym dla pacjenta czasie, nie później niż w ciągu dwóch dni od daty zgłoszenia i przesłania scanów dostępnej dokumentacji medycznej.

Pierwsza wideokonsultacja będzie trwała 1 godzinę, w czasie której po zebraniu wszystkich potrzebnych informacji,  zostanie założona historia choroby raz uzyskacie państwo szczegółowe zalecenia, obejmujące wytyczne żywieniowe i informacje o sposobie leczenia. Zalecone zioła wraz z receptą na pozostałe leki wyślemy pocztą po opłaceniu kosztów konsultacji przelewem na konto  81 1140 2004 0000 3202 7463 0833  lub za zaliczeniem pocztowym.

Koszt wideokonsultacji wynosi 300 zł i obejmuje koszt uzyskanej porady. Konsultacja kontrolna oraz stały kontakt telefoniczny jest bezpłatny. Oczywiście wideokonsultacje przez internet mają swoje ograniczenia. Bez badania pacjenta nie można leczyć chorób ostrych, gdyż ocena stanu klinicznego ma w tych przypadkach fundamentalne znaczenie.

Wideokonsultacje są skierowane przede wszystkim do pacjentów, cierpiących na choroby, bądź dolegliwości przewlekłe lub przewlekle nawracające oraz nowotwory. W przypadkach nowotworów i nadciśnienia tętniczego, cukrzycy oraz bólów kręgosłupa i stawów proponuję dodatkowe leczenie na weekendowych warsztatach terapeutycznych. Wynika to z potrzeby zastosowania w tych przypadkach wszystkich zasad leczenia integracyjnego dla  uzyskania zadawalających efektów terapii.

Każdy chory będzie miał założoną indywidualną historię choroby, dostępną wyłącznie dla mnie i dla niego. Będą tam przechowywane wyniki badań lekarskich, dane z podanego przez pacjenta wywiadu chorobowego oraz zalecenia lekarskie. W czasie leczenia konieczny jest stały kontakt telefoniczny ze mną. Konsultacje telefoniczne w trakcie leczenia choroby są bezpłatne.

Ponadto pacjenci

Gabinetu Lekarskiego Medycyny Integracyjnej

„Przyjazna Medycyna – On Line”,

podobnie , jak pacjenci

Gabinetu Lekarskiego Medycyny Integracyjnej

„Przyjazna Medycyna”

mają 20% zniżkę w prowadzonych przeze mnie weekendowych wykładów.

Dr Bożena Ryczkowska